Lepiejowy konkurs

Fajne kominy uszyłam, wąsate. O takie o:

komin wąsaty

komin wąsaty

Kominy są z ocieplanej, grubej, jasnoszarej bawełny dresowej. Dorosłe wersje mają 70 cm obwodu i 35 cm wysokości. Są bardzo, naprawdę bardzo cieplutkie, milusie i kochane i jak wieje, można je sobie ułożyć tak, że człowiek wygląda jak stary wąsacz, czyli dokładnie tak, jak każda pannica chce wyglądać ;).

Np wąsacz w czapce wygląda tak:

wąsacz w czapce

wąsacz w czapce

Straszliwie są czaderskie i jestem z nich bardzo zadowolona i pomyślałam sobie, że oto należy szerzyć dobro, a że bawełny mam jeszcze trochę, to ten…  Jakbyście chcieli taki komin dla siebie, to mam do rozdania 3 bardzo wąsate sztuki. Co trzeba zrobić, aby wygrać komin?

Wierzę w siłę poezji. Trzeba napisać kominowego, modowego, rękodzielniczego albo po prostu szyciowego lepieja. Lepieje to krótkie formy wierszowane, dwuwersowe. Pierwszy wiersz zwykle zaczyna się od ‚Lepiej’, a drugi od ‚niźli’.

Na przykład:

Lepiej w komin głowę schować

niźli z szycia zrezygnować.

Trzeba zatem napisać u siebie na facebooku  lepieja,  ogłosić, że się bierze udział w konkursie i zalinkować do tego posta. Będzie mi miło, jeśli przy okazji polubisz też Rawkę 🙂

(Pamietaj, żeby ustawienia widoczności posta umożliwiały mi przeczytanie lepieja i zliczenie lajków!)

A wygra ten miszczu (ta miszcza) która, publikując własnego, oryginalnego lepieja, zdobędzie większy poklask  – czyli czyj lepiej złapie więcej polubień 🙂

W komentarzach pod tą notką trzeba dać znać, że się napisało i pokazać, gdzie, czyli wkleić w komentarzu pod tą notką link do FB, którym wspominasz o konkursie i publikujesz lepieja.

Jeśli nie chcesz korzystać z  FB, a masz swojego bloga, to nic straconego – piszesz na blogasku lepieja,  wspominasz, że konkurs u Rawki, dodajesz link do tego posta i będziemy liczyć komentarze.  Tylko nie zapomnij zgłosić się w komentarzu pod tą notką!

Dodatkowo autor/ka lepieja, który mi się najbardziej spodoba oprócz komina dostanie też hip czapę, do wyboru z okularowym haftem, albo z epicką aplikacją SMEXI*, o takie:

SMEXI oversize beanie

SMEXI oversize beanie

Ja za kilka dni chętnie opublikuję te Wasze lepieje :))

Konkurs trwa od ogłoszenia do 30.11.2013 do północy 🙂

*smart and sexi 😉

Reklamy

24 uwagi do wpisu “Lepiejowy konkurs

  1. zaszewka pisze:

    Lepiej mieć wąsaty komin,
    Niż pojechać na Wołomin. -.-”
    Nie, chyba nie mam predyspozycji do lepiejów, nie dość, że w Wołominie nie byłam, to jeszcze rekcję skopałam dla rymu. Chyba muszę się obejść bez komina. 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s